PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-04-10
Nowy manager sprzedaży ds. projektów w Deceuninck
Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za współpracę z biurami projektowymi, deweloperami i inwestorami marki.

Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.
Jasin, ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz

tel. 61 818 70 00
fax 61 818 70 01
inoutic.polska@inoutic.com
www.inoutic.pl

» więcej o firmie

W marcu 2019 Tomasz Chmielarz objął funkcję managera sprzedaży ds. projektów w Inoutic/Deceuninck. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za współpracę z biurami projektowymi, deweloperami i inwestorami marki.

Tomasz Chmielarz posiada blisko z 11-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży głównie w branży materiałów budowlanych. Dotychczas zajmował między innymi stanowisko Menagera Sprzedaży w Rehau. Był odpowiedzialny za opiekę nad kluczowymi klientami oraz współpracę z architektami, dla których organizował szkolenia produktowe, prezentacje i eventy. Był także kierownikiem regionalnym hurtowni budowalnej.

Współtworzył takie projekty, jak:  „Dom w Tatrach", wyróżniony za „najlepszy budynek jednorodzinny z Polski" w plebiscycie European Property Awards 2017 projektu biura Karpiel Steindel oraz „Arka Roberta Koniecznego" - „najlepszy dom na świecie" nagrodzona przez Wallpaper Design Awards 2017.

- Stawiam na długotrwałe i partnerskie relacje biznesowe. Deceuninck oferuje naszym klientom wiarygodność, bezpieczeństwo i gwarancję najwyższej jakości. Pragnę wspólnie z partnerami biznesowymi pracować nad rozwiązaniami, które w sposób najlepszy z możliwych odpowiedzą na ich potrzeby - podkreśla Tomasz Chmielarz.

Tomasz Chmielarz jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego.  W wolnym czasie jeździ na rowerze i pływa, a zimą przesiada się na narty. Interesuje się także motoryzacją i filmem.

źródło: Deceuninck