PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-05-07
Mocny debiut Eko-Okien w rankingu Wprost
Spółka zadebiutowała w rankingu „200 Największych Polskich Firm” magazynu Wprost.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

Jak tłumaczą organizatorzy, tegoroczna lista największych firm tygodnika Wprost to lista rekordów. Oprócz tego, że zadebiutowało na niej najwięcej nowych spółek to wszystkie z nich odnotowały najlepsze wyniki finansowe w historii zestawienia.

W tym roku w rankingu uwzględniono również spółkę Eko-Okna. Debiut z pewnością można zaliczyć do udanych, gdyż firma zajęła wysokie, bo 115. miejsce. To kolejny ranking, w którym Eko-Okna znajdują się wśród tych największych. Firma ma swoje stałe miejsce w rankingu Rzeczpospolitej, a w ubiegłym roku została okrzyknięta największym producentem okien PVC w Polsce.


To nie koniec, gdyż potencjał gospodarczy spółki rośnie z dnia na dzień. Wszystko dzięki skrupulatnie realizowanym planom inwestycyjnym, elastycznej ofercie dostosowanej do specyfiki poszczególnych rynków zbytu, własnej flocie samochodów ciężarowych oraz ciągłej rozbudowie sieci sprzedaży - zarówno w kraju jak i za granicą. Wszystko to sprawiło, że w 2018 roku odnotowała 38 % wzrost sprzedaży w porównaniu do roku 2017.

źródło: Eko-Okna