PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-06-05
Wielki piknik Roto – rodzinna atmosfera i integracja na sportowo
Ponad 200 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w plenerowym Wielkim Pikniku Majowym Roto Okucia Budowlane.

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

tel. 22 567 09 00
fax 22 567 09 59
info.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie

Ponad 200 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w plenerowym Wielkim Pikniku Majowym Roto Okucia Budowlane. Na uczestników czekały liczne atrakcje: zawody sportowe, park linowy czy warsztaty bębniarskie. To kolejny projekt realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W sobotę 25 maja 2019 r. w zielonej przestrzeni lasów józefowskich odbył się Wielki Piknik Majowy Roto. Całodniowe spotkanie zgromadziło pracowników Roto Okucia Budowlane Polska, przedstawicieli z Europy Północno-Wschodniej (Litwy, Łotwy, Ukrainy i Estonii) oraz ich najbliższych. Uczestnicy spędzili razem aktywny dzień w otoczeniu rozkwitającej przyrody nad rzeką Świder. Założeniem była integracja zespołu, budowanie więzi rodzinnych, propagowanie aktywności sportowych i kulturalnych.

Jedną z atrakcji była plenerowa „Olimpiada na wesoło". W zmaganiach sportowych uczestniczyły drużyny złożone z pracowników, rodzin oraz kadry zarządzającej Roto. Nie zabrakło emocji i dobrej zabawy. Na najmłodszych czekały dodatkowe atrakcje - malowanie twarzy, modelowanie balonów, dmuchane zabawki, trampoliny czy rodzinne kolorowanki. Starsze dzieci i dorośli próbowali swoich sił na parku linowym, segwayach czy ściance wspinaczkowej. Imprezę zakończyła zabawa taneczna i muzyczne warsztaty, podczas których uczestnicy zagrali na bębnach i wspólnie stworzyli wielką orkiestrę.- Nasi pracownicy są bardzo ważnym czynnikiem rozwoju i najlepszymi ambasadorami marki Roto. Cieszę się, że po pierwszy w historii firmy mogliśmy spotkać się w tak dużym gronie wraz z najbliższymi, rodzinami, dziećmi, a nawet pupilami - mówi Barbara Ahlers, prezes Roto Okucia Budowlane. - Mieliśmy wyjątkową okazję nie tylko prezentować miejsce pracy, ale też stworzyć doskonałą atmosferę, promować aktywne spędzanie czasu, jednocześnie integrując zespół.

Uczestników Wielkiego Pikniku Majowego Roto gościł hotel Holiday Inn w Józefowie.

źródło: Roto