PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-11-19
Muzyczne inspiracje w nowym spocie reklamowym HENSFORT
W efektownym filmie gościnnie wystąpili pianista Przemysław Winnicki oraz architekt Maciej Łobos. Ich obecność w zaskakujący i efektowny sposób ...

HENSFORT Sp. z o.o.
ul. Nestora 1
37-700 Przemyśl

tel. 16 676 04 30
office@hensfort.pl
www.hensfort.pl

» więcej o firmie

Producent energooszczędnych okien, firma HENSFORT zaprezentowała swój nowy spot reklamowy. W efektownym filmie gościnnie wystąpili pianista Przemysław Winnicki oraz architekt Maciej Łobos. Ich obecność w zaskakujący i efektowny sposób łączy świat produkcji okien, muzyki oraz architektury znajdując wspólny mianownik w haśle „Jakość inspirowana pasją"

Spot kręcony był w nowoczesnym parku maszynowym firmy HENSFORT zlokalizowanym w Przemyślu oraz w pracowni firmy MWM Architekci w Rzeszowie. Przy pianinie zasiadł jeden z najbardziej uznanych polskich pianistów młodego pokolenia - Przemysław Winnicki.

Do udziału w filmie zaprośiliśmy przedstawicieli świata muzyki i architektury, którzy w swoich dziedzinach są prawdziwymi autorytetami. W trudnych czasach pandemii chcemy pokazać, że piękno, poświęcenie i dążenie do samodoskonalenia, są ponadczasowymi wartościami. W sierpniowy wieczór w naszej hali produkcyjnej zagościła przepiękna muzyka Przemka Winnickiego i dzięki tej muzycznej inspiracji powstały okna do domów projektowanych przez najlepszych polskich architektów - tłumaczy Paweł Rząsa, Marketing Manager w HENSFORT Sp. z o.o.

Przemysław Winnicki ukończył z wyróżnieniem Krakowską Akademię Muzyczną w klasie fortepianu prof. Andrzeja Pikula. Koncertował między innymi z takimi orkiestrami, jak: Narodowa Orkiestra Filharmonii Mińskiej, Orkiestra Letniej Akademii ISA'07 w Reichenau (Austria), Orkiestra Filharmonii Krakowskiej, Łódzkiej, Opolskiej i Rzeszowskiej.

Miałem wielką przyjemność nagrywać dla firmy HENSFORT spot reklamowy i zobaczyć, jak wygląda hala produkcyjna czegoś, na co rzadko zwracamy uwagę, a od wieków odgrywa istotną rolę w naszym życiu - okna! Niesamowicie wyglądające maszyny, których pracę można porównać z zagraniem utworu muzycznego - precyzja, gracja i niesamowita dokładność. Wielką satysfakcję sprawia mi również fakt, że mogłem wziąć udział w projekcie firmy, której siedziba mieści się w moim rodzinnym mieście Przemyśl - mówi Przemysław Winnicki.

Muzyka Przemysława Winnickiego zabrzmiała również w siedzibie firmy MWM Architekci, a jej odbiorcą był właściciel i założyciel pracowni - Maciej Łobos. W  swojej codziennej pracy skupia się na zapewnieniu długotrwałego sukcesu przedsięwzięciom klienta, łącząc wieloletnie doświadczenie w zawodzie architekta, wiedzę biznesową i głębokie zrozumienie działania rynku. Pracownia była odpowiedzialna m.in. za projekty Hotelu Arłamów, Galerii Rzeszów, kultowej rzeszowskiej kładki, wieżowca Zenith Tower oraz osiedli i apartamentów w kilkunastu polskich miastach.

Bardzo dziękuję obu Panom za udział w projekcie. Firma HENSFORT ma niemal rodzinny charakter i opiera się na pracownikach związanych z nią od wielu lat. Nie boimy się jednak czerpać z doświadczeń oraz wiedzy osób niezwiązanych z branżą. W przypadku naszego filmu było to o tyle prostsze, że wzięły w nim udział osoby o określonych i bliskich nam ideałach. Jako HENSFORT od 20 lat mamy określoną rynkową pozycję i ogromne doświadczenie w tworzeniu najwyższej klasy produktów. Nie boje się zatem stwierdzić, że ich jakość inspirowana jest pasją - przekonuje Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT.

źródło: Hensfort