PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-01-19
PREZ-MET z wizytą w firmie REDAN
Pomimo trwającej pandemii firma PREZ-MET nie zwalniała tempa. Przedstawiciele znanego producenta maszyn odwiedzili w grudniu swojego Partnera Biznesowego ...

PREZ-MET Sp. z o.o. Sp.k.
Romanów 68
42-260 Kamienica Polska

tel. 34 327 32 37
fax 34 327 32 37
biuro@prezmet.pl
www.prezmet.pl

» więcej o firmie

Pomimo trwającej pandemii firma PREZ-MET nie zwalniała tempa. Przedstawiciele znanego producenta maszyn odwiedzili w grudniu swojego Partnera Biznesowego, lidera rynku północno-zachodniego - firmę REDAN z Połczyna Zdroju.

Ten uznany producent stolarki otworowej z PVC oraz aluminium działa na rynku już ponad 20 lat. Jak podkreślają właściciele Państwo Renata i Dariusz Daniłowicz „Szczególnie dumni jesteśmy, że udało się nam zbudować zespół zaangażowanych i podobnie myślących ludzi, dążących do osiągnięcia wyznaczonego celu..." Podkreślić należy, że prócz działalności produkcyjnej oraz sprzedażowej, właściciele są mocno zaangażowani w różnego rodzaju akcje społeczne, często obejmując mecenatem wiele akcji charytatywnych. Jedną z takich akcji firma zorganizowała przed Świętami Bożego Narodzenia.


Produkcja stolarki otworowej PVC w REDAN odbywa się w większości w oparciu o technologię Precision Line z polskiej firmy PREZ-MET.


Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii zgrzewania Precision Line stolarka firmy REDAN cechuje niespotykana wręcz estetyka wykonania przy zachowaniu wysokich parametrów cieplnych i wytrzymałościowych. źródło: Prez-Met