PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-07-22
Próba włamania po polsku.
Sprawca niszczył szyby uderzając zarówno obuchem jak i ostrzem. Sprawca nie dostał się do lokalu, szyby obroniły lokal, profile nie uległy odkształceniu, montaż ram w konstrukcji budynku pozostał nienaruszony.

DRUTEX S.A.
ul. Lęborska 31
77-100 Bytów

tel. 59 822 91 01
fax 59 822 91 03
drutex@drutex.com.pl
www.drutex.pl

» więcej o firmie
Niejednokrotnie informowani byli Państwo o tym, że produkowane przez firmę Drutex S.A. okna i drzwi wyróżniają się niezwykle wysoką jakością, potwierdzoną licznymi badaniami i certyfikatami, otrzymanymi zarówno w kraju jak i za granicą. Troska o Państwa komfort i bezpieczeństwo jest dla firmy najważniejszym celem. Jednak o tym, czy rzeczywiście został on osiągnięty, decyduje praktyka. Dlatego z satysfakcją prezentujemy informację o tym, że jakość okien Drutex S.A. potwierdzają nie tylko testy przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych, ale codzienne życie i niecodzienne sytuacje.


Prezentujemy Państwu fragment pisma, otrzymanego od usatysfakcjowanego klienta, który witrynę swojego biura ochrony wyposażył w okna Drutex S.A. z antywłamaniowym pakietem szybowym klasy P4. Produkt spełnił wszelkie jego oczekiwania, te przewidywalne i nieprzewidywalne – szyby wytrzymały trwające 12 minut uderzenia siekierą podczas próby włamania.

W przesłanym do Firmy Drutex podziękowaniu, czytamy m.in.: „Dziękując za sprawne dostarczenie nowych szyb do naszej firmy z przyjemnością gratuluję Wam udanego wyrobu i sprawnej reakcji serwisowej. Wasza sprawna interwencja umożliwiła nam szybkie zabezpieczenia naszego mienia po akcie wandalizmu/próbie włamania. Zdarzenie miało miejsce w nocy 04/05 maja 2009 roku. Szyby dewastowano przy pomocy siekiery. Sprawca niszczył szyby uderzając zarówno obuchem jak i ostrzem. Sprawca nie dostał się do lokalu, szyby obroniły lokal, profile nie uległy odkształceniu, montaż ram w konstrukcji budynku pozostał nienaruszony. (…)Ponieważ zajmujemy się m.in. zabezpieczeniem mienia w obiektach wysokiego ryzyka, możecie być pewni, że wszelkie zamówienia branżowe z naszej strony lokowane będą w Waszej firmie. Z materiałem wizyjnym ze zdarzenia zapoznaliśmy już kilku bankowych specjalistów ds. bezpieczeństwa

Próbę włamania nagraną przez kamerę przemysłową można obejrzeć klikając na poniższy link: http://www.drutex.pl/index.php?id=261&rid=t_222&mid=137&aC=ee85b344&jumpurl=1

Niezawodną jakość produktów Drutex S.A. osiąga przede wszystkim dzięki temu, że jako jedna z nielicznych w Polsce firm, obok montażu okien, zajmuje się samodzielną produkcją własnej marki profili PVC - znanych pod nazwą GL System, jedno i dwukomorowych szyb zespolonych oraz ręczną, precyzyjną obróbką drewna wykorzystywanego do produkcji stolarki drewnianej na bazie sosny i meranti. Każdy z tych etapów produkcji realizowany jest pod szczegółową kontrolą jakościową, potwierdzoną marką producenta i certyfikacją instytutów badawczych. Dzięki temu, oznaczony logiem Drutex S.A. produkt finalny jest jednocześnie gwarancją doskonałej jakości i funkcjonalności w każdym aspekcie, również podczas prób włamania.

informacja na podstawie materiałów: Drutex S.A.