PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-09-14
Najwyższy czas na wymianę okien
Przed nami ostatnie ciepłe tygodnie. Właśnie teraz jest najlepsza pora na przygotowanie domu przed nadchodzącą zimą.

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie
Nim spadnie śnieg zdążymy jeszcze przeprowadzić niezbędne remonty. Szczególnie istotna jest tutaj odpowiednia termoizolacja domu. Jednym z najprostszych sposobów na zatrzymanie ciepła w naszych czterech kątach jest wymiana okien na energooszczędne.

To właśnie stare, nieszczelne okna są często głównym winowajcą naszych wysokich rachunków za ogrzewanie. Jesień to idealny moment na wymianę okien. Nie ma jeszcze ujemnych temperatur ani niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą utrudnić montaż - informuje Przemysław Serwin, Menedżer ds. Jakości Usług z OKNOPLAST-Kraków. Warto już teraz udać się do salonu sprzedaży, tak by nie czekać z wymianą okien na ostatni dzwonek przed zimą, szczególnie że czas oczekiwania na nowe okna może wynieść kilka tygodni - dodaje Przemysław Serwin z OKNOPLAST-Kraków.

demontaż
starej
stolarki
ustawienie
i podparcie
okien
zamocowanie
okna
zwilżenie
powierzchni
roboczej przed
wypełnieniem pianka poliuretanowa
wypełnienie
i uszczelnienie szczeliny
miedzy oknem
a scianą
usuniecie
nadmiaru pianki montażowej
montaż
parapetów
obróbka
tynkarska
okna
sprzątanie
stanowiska
pracy
regulacja okuć okiennych

Kto obawia się wysokich rachunków za ogrzewanie, powinien przemyśleć zakup okien energooszczędnych. Przykładowo, dostępne w ofercie OKNOPLAST-Kraków okno Thermic 90 wykonane jest z 6-komorowego profilu, dzięki czemu do ogrzewania domu potrzebne będzie mniej energii. Osiągnięcie najwyższych parametrów izolacji cieplnej możliwe jest również dzięki specjalnej konstrukcji tego okna oraz zastosowanej w ramie wkładce termicznej. Energooszczędne właściwości okna zapewnia również wypełniony gazem szlachetnym - argonem, potrójny pakiet szybowy o współczynniku przenikalności cieplnej U=0,6 lub U=0,5. Zmniejszenie strat ciepła nawet o 10% oraz zminimalizowanie zjawiska roszenia szyb jest także możliwe dzięki zastosowaniu w oknach specjalnej Termoramki ze stali szlachetnej.

Początek jesieni to również idealny moment na zakup okien do nowo budowanego domu, co pozwoli na zamknięcie jego stanu surowego jeszcze przed nastaniem zimy. Dzięki temu, że zamówienie na stolarkę otworową złożymy teraz, istnieje duża szansa, że w mroźne dni będziemy mogli spokojnie urządzać już wnętrze domu - doradza Przemysław Serwin z OKNOPLAST-Kraków.

Oferta producentów stolarki otworowej z roku na rok jest coraz większa. Decydując się na wymianę okien w naszym domu, warto przy tej okazji przeanalizować choćby dostępne na rynku opcje ich dodatkowego wyposażenia, znakomicie podnoszące komfort codziennego użytkowania okien. Pamiętajmy, że okna to inwestycja na długie lata i nie powinniśmy na nich oszczędzać.Firma OKNOPLAST-Kraków rozpoczęła działalność w 1994 roku. W ciągu kilkunastu lat istnienia przedsiębiorstwo wypracowało solidną markę i pozycję czołowego producenta stolarki otworowej zarówno w Polsce jak i w Europie. Wysoka jakość produktów – z której znana jest firma – osiągnięta została również dzięki doświadczeniu oraz gruntownej znajomości branży założycieli spółki.

Siedziba OKNOPLAST-Kraków zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Tam też znajduje się biuro spółki oraz centrum logistyczne wraz z kompleksem produkcyjnym o powierzchni 17 tys. m2. W 2008 roku sprzedaż firmy przekroczyła 700 tysięcy jednostek okiennych, a globalna liczba Klientów przez 15 lat działalności przekroczyła 750 tysięcy.

Produkowane przez OKNOPLAST-Kraków okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii. Firma posiada Certyfikat Q-Zert wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim, który poświadcza zgodność produkcji z wymogami europejskiej normy EN 14351-1:2006. Uprawnia to OKNOPLAST-Kraków do oznakowania swoich wyrobów symbolem CE.

O wysokiej jakości wytwarzanych produktów świadczą również liczne nagrody przyznane firmie i jej produktom m.in. Złoty Laur Klienta 2008 w kategorii „Funkcjonalność i bezpieczeństwo”, certyfikat Lider Rynku 2008 – nagroda przyznana firmie już po raz szósty, certyfikat Euro Leader 2008 czy tytuł Budowlanej Marki Roku 2008. OKNOPLAST-Kraków pojawił się również w prestiżowym rankingu magazynu Forbes – „Diamenty Forbesa“ i został wyróżniony za dynamiczny rozwój spółki.

OKNOPLAST-Kraków przykłada szczególną wagę do niesienia pomocy osobom najbardziej potrzebującym. Firma szczególnie angażuje się w akcje mające na celu wspieranie najmłodszych. Wśród organizacji, którym OKNOPLAST-Kraków pomaga jest Stowarzyszenie „U Siemachy”. Firma wspiera je finansowo, pomagając dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Finansuje między innymi wakacje dla najmłodszych z Ośrodków Stowarzyszenia oraz przekazuje środki na remonty potrzebnych pomieszczeń.

źródło: Oknoplast Sp. z o.o.