PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-02
Firma VELUX w nowej siedzibie
Spółka handlowa VELUX Polska, 6 czerwca wprowadzi się do kompleksu biurowego The Park Warsaw. Zmiana lokalizacji biura wiąże się z dynamicznym rozwojem firmy ...

VELUX Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa

tel. 22 337 70 00
fax 22 337 70 90
kontakt@velux.pl
www.velux.pl

» więcej o firmie

Spółka handlowa VELUX Polska, należąca do duńskiego holdingu VKR, szóstego czerwca wprowadzi się do kompleksu biurowego The Park Warsaw. Zmiana lokalizacji biura wiąże się z dynamicznym rozwojem firmy na polskim rynku, jak również z rozszerzającym się zakresem usług świadczonych dla całej Grupy VELUX przez działające w Warszawie centrum usług wspólnych.

Powierzchnia nowego biura zwiększyła się o około jedną trzecią i wynosi obecnie ponad 1500 m2, będzie w nim pracowało docelowo ok. 100 osób. Są to głównie pracownicy sprzedaży, marketingu i administracji, a także coraz liczniejsze grono osób zatrudnionych w centrum usług wspólnych Grupy VELUX.

"Zmiana siedziby naszej spółki to oczywiście większy komfort i lepsze warunki pracy. Nowe biuro ma charakter perspektywiczny. Decyzję o przeprowadzce podjęliśmy przede wszystkim w związku z rozwojem naszej organizacji i planami na najbliższe lata, które są ambitne zarówno pod kątem rynku polskiego, jak również rozwoju centrum usług wspólnych. Jak wiadomo firma VELUX angażuje się w promocję zrównoważonego budownictwa, a kompleks biurowy The Park jest zbudowany według najlepszych standardów i posiada certyfikat BREEM. To kryterium również było ważne przy wyborze nowego biura" - powiedział Jacek Siwiński, dyrektor generalny VELUX Polska.fot. The White Star Real Estate Sp. z o.o.

Firma VELUX obchodzi w tym roku 75 lecie istnienia, a spółka VELUX Polska działa od roku 1990 i odpowiada za sprzedaż i marketing produktów marki VELUX na polskim rynku. W jej ofercie można znaleźć energooszczędne okna dachowe, okna do płaskiego dachu, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, zestawy do ciepłego montażu oraz do zdalnego sterowania.

Centrum usług wspólnych funkcjonuje w Warszawie od 2010 roku, stopniowo zwiększając zakres swoich obowiązków. Zespół tworzą władający biegle kilkoma językami, wysoko wykwalifikowani specjaliści, wspierający procesy finansowo-księgowe oraz podatkowe dla 51 spółek Grupy VELUX, ulokowanych w 22 państwach.

Kampus biurowy The Park Warsaw zapewnia wysoki standard techniczny budynków oraz bardzo dobrze doświetlone wnętrza, a także elastyczne możliwości aranżacji powierzchni biurowej typu open space. Projekt otrzymał końcowy certyfikat BREEAM z oceną Excellent, przyznawany wiodącym zrównoważonym budynkom. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania Alei Krakowskiej i ulicy Łopuszańskiej, przy głównych drogach wyjazdowych z Warszawy w kierunku południowym.

Nowy adres:

VELUX Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 34
02-255 Warszawa
tel.: 22 33 77 000
kontakt@velux.pl
www.velux.pl
Informacje o Grupie VELUX

Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu, których dostarczają produkty VELUX, powstają lepsze warunki mieszkalne. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 11 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. Jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a jej produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. W Grupie VELUX zatrudnionych jest około 10 tys. osób, a jej właścicielem jest VKR Holding A/S. Więcej informacji na stronie www.velux.com.

Informacja o Grupie VELUX i spółkach siostrzanych w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentem i eksporterem okien z Polski, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,3 mld zł. Zatrudniają w sumie ponad 3100 osób, w tym większość w czterech fabrykach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Grupa VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich dwóch lat Grupa VELUX zainwestowała w Polsce ponad 250 mln zł na modernizację fabryk i dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Była to największa inwestycja w ponad 20-letniej historii Grupy VELUX w Polsce. Okna Nowej Generacji są bardziej energooszczędne, dostarczają więcej światła i zapewniają większy komfort użytkowania.

źródło: Velux