PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-21
OKNOPLAST sponsorem nowego programu telewizji TVN - „Dom Marzeń”
Do budowy domu powstającego w ramach programu, zostaną użyte okna PIXEL - najnowszy autorski produkt marki OKNOPLAST.

OKNOPLAST Sp. z o.o.
Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 71
fax 12 279 71 72
biuro@oknoplast.com.pl
www.oknoplast.com.pl

» więcej o firmie

Już wkrótce, 25 czerwca, rusza nowy program telewizji TVN „Dom Marzeń", którego jednym ze sponsorów został OKNOPLAST. Do budowy domu powstającego w ramach programu, zostaną użyte okna PIXEL - najnowszy autorski produkt marki OKNOPLAST.

To pierwsza polska adaptacja brytyjskiego formatu, podczas której zostanie zbudowany, zaaranżowany oraz wyposażony dom o powierzchni ponad 315 mkw. Wyjątkowość programu polega na tym, że to jego uczestnicy przez trzy miesiące będą własnoręcznie - pod czujnym okiem ekspertów - budować swój wymarzony dom. Co tydzień sami uczestnicy będą decydować, która para opuści program. W finale spotkają się dwie pary, a zwycięzców wybiorą widzowie. Laureaci otrzymają na własność wspólnie urządzany przez wszystkich uczestników dom. Program poprowadzi Urszula Chincz - dziennikarka "Dzień dobry TVN", a zmagania uczestników wspierać będzie architekt Hernan Gomez.

- OKNOPLAST zdecydował się na udział w projekcie Dom Marzeń, ponieważ jest to wyjątkowa inicjatywa. Chcemy wspierać uczestników, którzy rywalizują o dom swoich marzeń. Dla nas dom jest czymś więcej niż tylko budynkiem, w którym spędzamy wolny czas. Jest najważniejszym miejscem w życiu człowieka. Dlatego dbamy, aby nasz produkt, będący integralną częścią domu, zapewniał klientom komfort i bezpieczeństwo na lata - mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu firmy OKNOPLAST.

Do budowy tytułowego Domu Marzeń zostaną użyte okna PIXEL - najnowszy autorski produkt OKNOPLAST, który dostarcza o 22 proc. więcej światła, dzięki smukłemu profilowi i większej powierzchni szyby. Dodatkowo jego designerska forma bez żadnych zaokrągleń idealnie wypisuje się w najnowsze trendy architektoniczne.


- Wybierając okno PIXEL na „naszego bohatera" programu chcieliśmy, by idealnie pasowało do nowoczesnej i designerskiej bryły Domu Marzeń. Okno PIXEL zaprojektowaliśmy tak, by stanowiło ważny element wnętrza i jego wystroju, a nie było jedynie koniecznym dodatkiem - powiedziała Magda Cedro-Czubaj. - Cieszymy się, że bohaterowie programu będą mogli wykorzystać właśnie ten model. Przez okna PIXEL wpada więcej naturalnego światła, tak cennego dla naszego dobrego samopoczucia. Mamy nadzieję, że to dobra wróżba dla przyszłych mieszkańców, a jednocześnie zwycięzców konkursu. Jesteśmy przekonani, że w domu marzeń będzie im się mieszkało przyjemnie i komfortowo. W tej chwili trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczestników! - dodaje.

Podczas programu uczestnicy odwiedzą salon OKNOPLAST w Piasecznie, w którym eksperci firmy będą służyli szczegółową radą i pomogą wybrać okna o parametrach najlepiej dostosowanych do ich potrzeb. Następnie montażyści OKNOPLASTU wstawią okna do domu.

- Odpowiedni montaż okien jest kluczowy, ale warto również pamiętać o odpowiednim doborze okien, jeśli chcemy, aby służyły nam one przez długi czas. Okno PIXEL posiada nie tylko designerski kształt ramy. To również jakość, czyli zaawansowane parametry termoizolacji oraz wzmocnienia stalowe potwierdzone licznymi patentami, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa - mówi Grzegorz Bułat, Szef Procesu Technologicznego firmy OKNOPLAST.

Odwiedzając salon, oprócz fachowej rady uczestnicy oraz widzowie z pewnością zwrócą uwagę na bardzo nowoczesny, minimalistyczny wygląd wnętrza. Obiekt jest jednym z pierwszych salonów OKNOPLAST, który przeszedł gruntowny lifting, zgodny z nową strategią marki. Została w nim zastosowana nowa aranżacja, która już w krótce pojawi się w większości salonów firmy.
OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Firma prowadzi działalność na 10 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch i Węgier. W czerwcu 2013 roku firma ogłosiła utworzenie Grupy OKNOPLAST, w skład której wchodzą trzy firmy: OKNOPLAST, WnD i Aluhaus zapewniając jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów.

OKNOPLAST działa w segmencie Top Premium. W portfolio firmy znajdują się okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Spółka uruchomiła również produkcję własnych pakietów szybowych. Jako jedna z nielicznych firm OKNOPLAST oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty firmy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.

OKNOPLAST jest posiadaczem licznych prestiżowych wyróżnień i nagród m.in. został wyróżniony w konkursie Polska Firma - Międzynarodowy Czempion

Siedziba OKNOPLASTU zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Globalna liczba klientów przez 22 lata działalności przekroczyła 1,31 mln. Aktualnie w firmie pracuje ponad 1100 osób.

źródło: Oknoplast