PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2017-01-23
Kierunek BUDMA!
Eksperci firmy Soudal, która jest partnerem kampanii „Dobry Montaż" od jej pierwszej edycji, będą dostępni na stoisku MONTERIADY przez wszystkie dni targów.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Najbardziej oczekiwane targi budowlane w Polsce, na które zjeżdżają się profesjonaliści z całej Europy, odbędą się wkrótce w Poznaniu. Wezmą w nich udział liderzy branży, w tym marka Soudal - producent chemii budowlanej, który jest jednym z partnerów ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż".

Tradycyjnie w pierwszych dniach lutego (7-10.02) cała branża budowlana kieruje się do Poznania, aby wziąć udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Podczas czterech dni producenci i handlowcy wymienią się doświadczeniem oraz wiedzą na temat nowych produktów i technologii, które trafiły na rynek budowlany w ostatnim czasie.

W halach wystawienniczych zaprezentuje swoje najnowsze oferty i usługi około 150 firm. Podobnie jak w ubiegłym roku, ważnym punktem programu będzie MONTERIADA, czyli cykl interaktywnych pokazów montażu, realizowany w ramach kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż". Spotkanie z monterami i dystrybutorami stolarki otworowej odbędzie się na specjalnie zaprojektowanym stoisku nr 1 w hali nr 5 o powierzchni ponad 200 m2. Nie zabraknie na nim również marki Soudal - wiodącego dostawcy innowacyjnych produktów chemii budowlanej oraz nowoczesnych technologii i systemów uszczelnień, takich jak trójwarstwowy system montażu okien i drzwi Soudal Window System z aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.

Wydarzenie jest doskonałą okazją dla inwestorów, monterów czy uczniów szkół zawodowych do zobaczenia na żywo, jak przebiega cały proces montażu m.in. drzwi, okien zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych w wykonaniu profesjonalistów. Wyposażając stoisko w ogromny ekran kinowy, na którym wielokrotnie wyświetlane będą relacje z pokazów, organizatorzy zadbali o to, by wszystkie szczegóły były doskonale widoczne dla zwiedzających.

Eksperci firmy Soudal, która jest partnerem kampanii „Dobry Montaż" od jej pierwszej edycji, będą dostępni na stoisku MONTERIADY przez wszystkie dni targów. Każdy zainteresowany będzie miał możliwość porozmawiania z nimi na temat oferowanych przez Soudal produktów i profesjonalnych technik montażu, a także zapisania się na bezpłatne szkolenie z zakresu Soudal Window System i podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.
Soudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal