PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-01-25
Jak zwiększyć sprzedaż, wykorzystując zasoby ludzkie? Mitura Academy na Targach BUDMA 2017!
Mitura Academy to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, która oferuje zindywidualizowane projekty szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw ...

Firma szkoleniowo-doradcza Mitura Academy, która od wielu lat współpracuje z wiodącymi producentami w branży budowlanej, będzie miała swoje stoisko na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Trenerzy Mitura Academy zaprezentują przedstawicielom tego ważnego sektora gospodarki i związanym z nim interesariuszom innowacyjne metody szkoleniowe, wspierające sprzedaż i zarządzanie.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów oraz dystrybutorów materiałów i technologii budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami oraz inwestorami. W tym roku goście (organizatorzy przewidują ponad 45 000 odwiedzających) oraz wystawcy będą mieli szansę zapoznać się również z ofertą szkoleniową firmy Mitura Academy, która na bazie swoich wieloletnich doświadczeń wypracowała nowoczesne metody kształcenia sprzedawców - awangardowe na polskim rynku. Dotyczą one także rozwiązań dla budownictwa. Mitura Academy współpracuje m.in. ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi, realizując - w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ" - cykl warsztatów dedykowanych właścicielom i kadrze zarządzającej firm zajmujących się dystrybucją i montażem wyrobów stolarki budowlanej.

Mitura Academy to spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, która oferuje zindywidualizowane projekty szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw, wspierające sprzedaż i zarządzanie. Trenerzy Mitura Academy podczas warsztatów wykorzystują innowacyjne narzędzia szkoleniowe, w tym m.in. specjalnie opracowywane na potrzeby klienta narzędzia multimedialne, oparte o filmy, komiksy, quizy oraz dopracowane formaty komunikacyjne. Potwierdzeniem profesjonalizmu, pasji, wysokiej jakości usług, zaangażowania, bogatego doświadczenia i innowacyjności Mitura Academy jest przyznane firmie ostatnio Godło „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016".

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 7-10 lutego 2017 roku w Poznaniu. W trakcie czterech targowych dni odbędzie się szereg wydarzeń, w tym m.in.: I Forum Gospodarcze Budownictwa, MONTERIADA, VI Konferencja DAFA, VIII Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej czy Zawody Turbo Dekarz.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Mitura Academy - nr 53, w pawilonie 5!