PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-02-02
EKO-OKNA S.A. oferują premię aktywizacyjną
EKO-OKNA S.A. proponują premię aktywizacyjną w wysokości 1000 zł za przejście do kornickiej firmy. Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty?

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

EKO-OKNA S.A. proponują premię aktywizacyjną w wysokości 1000 zł za przejście do kornickiej firmy. Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty? Należy pomyślnie przebyć proces rekrutacyjny oraz posiadać min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe.

Przejrzyste warunki zatrudnienia, rozbudowany pakiet socjalny, szkolenia i kursy, jedna z największych sieci transportu do zakładu pracy w woj. śląskim, udział w ciekawych projektach - to tylko niektóre z benefitów jakie swoim pracownikom oferuje firma EKO-OKNA S.A. Od lutego br., każdy nowy pracownik przedsiębiorstwa będzie mógł otrzymać premię aktywizacyjną o wartości 1000 zł.

Kornicki przedsiębiorca, EKO-OKNA S.A. - największy pracodawca na Śląsku - zatrudnia obecnie ok. 4 tys. osób. Firma jest czołowym producentem stolarki okiennej i drzwiowej, która dziennie wytwarza 5,5 tys. okien. Tak dynamiczny rozwój jest wynikiem zwiększającej się liczby zamówień od klientów. To z kolei wymaga produkowania coraz większej liczby okien, w stosunkowo krótkim czasie. Dlatego też oprócz działającego na najwyższym poziomie parku maszynowego, firma zatrudnia nowych pracowników. Warto tutaj podkreślić, że tylko w zeszłym roku, pracę w przedsiębiorstwie rozpoczęło aż tysiąc osób.

Obecnie kornicka spółka prowadzi rekrutację do działu produkcyjnego. Każda przyjęta osoba przejdzie specjalne szkolenie z wewnętrznym trenerem. Kurs praktyczny ma na celu przygotować i wprowadzić nowicjusza do pracy na danym stanowisku, w tym m.in. obsługi maszyn.

- Oferujemy najlepsze warunki płacy i pracy na Śląsku, jak i możliwość dalszego rozwoju. Zakład się rozrasta a my staramy się być z dnia na dzień coraz lepsi. Osoby u nas zatrudnione mogą liczyć na bogaty pakiet benefitów, jakie oferujemy - mówiła Barbara Frankowicz, Kierownik Działu Personalnego EKO-OKNA S.A. - Trzeba pamiętać, że nowi pracownicy nie są od razu „rzucani na głęboką wodę", a przechodzą specjalne szkolenia z trenerami. Od lutego, Ci którzy zdecydują się dołączyć do naszej społeczności, będą mogli korzystać także z premii aktywizacyjnej - dodała Barbara Frankowicz.

Co trzeba zrobić, aby móc skorzystać z premii? Należy przede wszystkim przejść pomyślnie proces rekrutacyjny oraz być obecnie zatrudnionym (m.in. 2 lata). Należy zaznaczyć, że premia wypłacona zostanie w dwóch ratach: 500 zł po przepracowaniu 3 miesięcy i kolejne 500 zł po roku i przedłużeniu umowy.

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać na adres rekrutacja@ekookna.pl lub zadzwonić pod numer telefonu +48 32 415 43 38.
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001.

źródło: Eko-Okna