PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2018-10-16
Silikonowe uszczelki do drzwi i okien - patent na szczelność
Nieprzyjemne podmuchy i przeciągi sprawiają, że koszty ogrzewania rosną, a efektu nie ma. Firma VIKKING znalazła rozwiązanie tego problemu.

P.W. VIKKING KTS sp. z o.o.
Aleja Solidarności 4
21-500 Biała Podlaska

tel. 83 342 26 11
info@vikking.eu
www.vikking.eu

» więcej o firmie

Częstym problemem, który pojawia się jesienią i zimą są nieszczelne drzwi i okna. Pomimo ogrzewania domu nie jesteśmy zadowoleni z temperatury wewnątrz. Nieprzyjemne podmuchy i przeciągi sprawiają, że koszty ogrzewania rosną, a efektu nie ma. Firma VIKKING znalazła rozwiązanie tego problemu.

Uszczelki renowacyjne z oferty VIKKING doskonale spełniają swoją funkcję. Zostały zaprojektowane specjalnie do drzwi kompozytowych, jednak dzięki swojej uniwersalnej budowie pasują do niemal wszystkich drzwi i systemów okiennych.

Silikonowe uszczelki o specjalnie zaprojektowanym, niesymetrycznym kształcie są trwalsze od tradycyjnych uszczelek EPDM. Nawet po wielu latach nie ulegają trwałemu odkształceniu. Nie tracą elastyczności i nawet w bardzo niskich temperaturach zachowują zakres pracy od 2 do 9 mm. Jest to autorskie rozwiązanie, które zostało zgłoszone do ochrony patentowej.

Uszczelki renowacyjne do drzwi i okien to odpowiedź na kłopoty z nieszczelnością stolarki otworowej w domu. Dzięki nim nie poczujesz już niechcianego powiewu wiatru. 

Już dziś sprawdź drzwi i okna w swoim domu.
Wymień uszczelki na lepsze i zmniejsz rachunki za ogrzewanie.

Uszczelki silikonowe z oferty VIKKING, w standardzie stosowane są obwiedniowo do każdych drzwi kompozytowych. Drzwi kompozytowe z linii ARCTIC PLUS  posiadają w standardzie trzy obwiedniowe uszczelki silikonowe, które gwarantują utrzymanie wysokich parametrów szczelności

źródło: Vikking