PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-11-21
Eko-Okna na straży bezpieczeństwa
Poprawa bezpieczeństwa domów oraz ich mieszkańców – to cele, które wyróżniają firmy będące koalicjantami programu „Dom bezpieczny”. Ostatnio do tego grona dołączyła firma Eko-Okna.

EKO-OKNA S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie

tel. 32 459 15 00
fax 32 418 30 62
poczta@ekookna.pl
www.ekookna.pl

» więcej o firmie

- Dołączenie do programu było dla nas czystą formalnością. Od zawsze bezpieczeństwo było dla nas rzeczą pierwszorzędną. Jako nieliczni spośród producentów stolarki oferujemy je w standardzie. Nasze okna już w standardzie wyposażamy w sześć punktów bezpiecznych, drzwi przesuwne w trzy zaczepy antywyważeniowe, a drzwi wyposażamy w najlepsze na rynku zasuwnice Secury Automatic. Posiadamy pełną gamę dodatków, które sprawią, że dom stanie się dla włamywacza twierdzą nie do zdobycia - mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A., który w imieniu firmy odebrał certyfikat uczestnictwa w programie. Uroczystość odbyła się podczas ostatniego Ogólnopolskiego Forum Stolarki, które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Sam program opiera się na 3 najważniejszych filarach: edukacji na temat bezpieczeństwa, promocji bezpiecznych zachowań oraz certyfikacji produktów i technik zabezpieczeń chroniących dom i domowników przed włamaniem i pożarem. - W trosce o rzetelność naszych ekspertyz do grona Koalicjantów zapraszamy wyłącznie firmy, które poprzez swoje produkty, rozwiązania oraz zaangażowanie edukacyjne w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa Polaków. Dzięki temu dostarczamy rzetelną wiedzę na temat zagrożeń i mówimy o ich przeciwdziałaniu - mówi Karol Kloss, Project Manager reprezentujący Program „Dom Bezpieczny".

źródło: Eko-Okna