PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-03-17
PREZ-MET laureatem IRBS
Uznanie w oczach Kapituły konkursowej zyskała jedna z flagowych maszyn w ofercie firmy - zgrzewarka czterogłowicowa ZGP760 w innowacyjnej technologii Precision Line.

PREZ-MET Sp. z o.o. Sp.k.
Romanów 68
42-260 Kamienica Polska

tel. 34 327 32 37
fax 34 327 32 37
biuro@prezmet.pl
www.prezmet.pl

» więcej o firmie

PREZ-MET to jeden z tegorocznych laureatów V edycji Programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki. Wręczenie nagród miało miejsce podczas 27 Konwentu Stolarki, który odbył się na Zamku w Gniewie w dniach 27-28 lutego 2020 roku. Uznanie w oczach Kapituły konkursowej zyskała jedna z flagowych maszyn w ofercie firmy, a mianowicie zgrzewarka czterogłowicowa ZGP760 w innowacyjnej technologii Precision Line. Pamiątkowa statuetka oraz dyplom przekazane zostały na ręce Prezesa PREZ-METu - Pana Marka Klimka.

Nagrodzone urządzenie wykorzystuje rozwiązania charakteryzujące się łatwością obsługi całego procesu zgrzewania oraz bazuje na pełnej kontroli zgrzewu na każdym jego etapie. Dzięki temu otrzymujemy gotowy produkt będący trwałym i wyjątkowo estetycznym. Zastosowana technologia nie obniża przy tym wszystkim wydajności linii zgrzewająco-czyszczącej, bowiem czas wykonania jednej zgrzewki wynosi 2 minuty.


Konwent był czasem zarówno intensywnej pracy, wymiany doświadczeń, jak i wytchnienia podczas interesujących rozmów. Z pewnością był to niezwykle owocny okres, a kilka kwestii rozpoczętych na Zamku w Gniewie, będzie miało swój dalszy ciąg we wspólnie realizowanych przedsięwzięciach firmy PREZ-MET i jej Partnerów.

źródło: Prez-Met