PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-04-06
Technologia bezwypływkowa Precision Line
W ostatnim tygodniu kwietnia PREZ-MET dostarczył kolejną partię noży kształtowych, dzięki czemu firma Aldo rozszerzyła swoją ofertę o zgrzewy wykonane w technologii Precision Line.

PREZ-MET Sp. z o.o. Sp.k.
Romanów 68
42-260 Kamienica Polska

tel. 34 327 32 37
fax 34 327 32 37
biuro@prezmet.pl
www.prezmet.pl

» więcej o firmie

ALDO  to polska firma rodzinna z ponad 25 letnią tradycją. Uznany producent stolarki otworowej. Firma, dla której najważniejsza jest  jakość produktów i komfort użytkowania.

W ostatnim tygodniu kwietnia PREZ-MET dostarczył kolejną partię noży kształtowych, dzięki czemu firma rozszerzyła swoją ofertę o zgrzewy wykonane w technologii Precision Line.

Jak mówi Pan Bronisław Konderla Prezes Aldo Okna "jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PREZ-MET. Ich rozwiązania technologiczne są bardzo dobre, do tego oferują opiekę serwisową oraz posprzedażową na bardzo wysokim poziomie".

Decyzje zakupowe przy wyborze stolarki otworowej co raz częściej zapadają na podstawie „pierwszego wrażenia", estetyki wykonania. Zgodnie z obowiązującymi trendami stolarka otworowa jest co raz częściej mocno wyeksponowana, dlatego na pierwsze miejsce wysuwa się estetyka wykonania.


„Technologia bezwypływkowa Precision Line od polskiej firmy PREZ-MET zastosowana z zgrzewarce czterogłowicowej ZGP 760 jest odpowiedzią na potrzeby rynku i wymagania klientów" komentuje Prezes Aldo Okna Bronisław Konderla. Jak dodaje Prezes Aldo „w najbliższym czasie planujemy zakup kolejnej linii produkcyjnej w celu wprowadzenia technologii Precision Line w całej produkcji okien".                   

źródło: Prez-Met