PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2021-06-28
Kolejne maszyny R&D Tech dostarczone do Novoferm Door
Comet R6 Hp to 5-cio osiowe centrum obróbcze, optymalnie funkcjonalne, bezpieczne w użytkowaniu. Efektowny wygląd dzięki ...

R&D Tech Sp. z o.o.
ul. Kostrzyńska 9
65-127 Zielona Góra

tel. 68 455 71 01
fax 68 455 71 02
info@randdtech.pl
www.randdtech.pl

» więcej o firmie

Firma Novoferm już od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji wielu rodzajów bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych firma z Wykrot wyposażyła park maszynowy w kolejne dwa centra obróbce od R&D Tech.

Comet R6 Hp to 5-cio osiowe centrum obróbcze, optymalnie funkcjonalne, bezpieczne w użytkowaniu. Efektowny wygląd dzięki nowoczesnemu oświetleniu, harmonijnej formie oraz ergonomicznemu wykończeniu to tylko niektóre walory tej maszyny.

„Jako jeden z wiodących europejskich dostawców systemów drzwi i bram garażowych, przemysłowych przy wyborze maszyn kierujemy się jakością i wydajnością maszyny jaką zapewnia dane centrum. Oferując szeroką gamę produktów i usług dla celów prywatnych, komercyjnych i przemysłowych dostarczany przez nas produkt musi być zawsze wysokiej jakości. Wybór maszyn Emmegi był oczywisty, ponieważ rosnące zapotrzebowanie na bezpieczeństwo, komfort, funkcjonalność i wygląd sprawia, że maszyny, na których wytwarzane są produktu muszą bezwzględnie spełniać te warunki. Comet R6 to nowa rzeczywistość użytkowania, intuicyjna komunikacja miedzy operatorem a maszyną" - stwierdza Łukasz Rudzik - Dyrektor Produkcji w firmie Novoferm.

Uważam, że Emmegi, projektując swoje maszyny, szczególną wagę przywiązuje do zagwarantowania ich kompatybilności, wydajności i wszelkich zawiązanych z procesem produkcji standardów, dbając równocześnie o każdy szczegół, ergonomię. Posiadamy od R&D Tech dwie piły dwugłowicowe, 3 piły jednogłowicowe, frezarkę. Ostatni nasz zakup to dwa centra Comet R6 Hp. Nasz park maszynowy dzięki takim maszynom to przełożenie na niezmiennie najwyższą jakość, niezawodność, wygodę i najlepsze wzornictwo produktów oferowanych przez Novoferm" - podsumowuje Łukasz Rudzik.

źródło: R&D Tech