PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2022-03-11
ALU-EDUKATOR ON-LINE 2022 – profesjonalne szkolenia od Aluprof
Spotkania w formie webinarów podzielono na pięć bloków tematycznych poświęconych poszczególnym systemom Aluprof.

ALUPROF S.A.
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 819 53 00
fax 33 822 05 12
aluprof@aluprof.eu
www.aluprof.eu

» więcej o firmie

Z początkiem marca ruszyła kolejna edycja cyklu szkoleń Alu-Edukator on-line. Spotkania w formie webinarów podzielono na pięć bloków tematycznych poświęconych poszczególnym systemom Aluprof. Pierwsze seminarium, dotyczące nowości w systemach budowlanych serii MB, odbyło się 7 marca. Kolejne zaplanowane są kolejno na 14 marca, 21 marca, 28 marca oraz 4 kwietnia.

Fachowa wiedza w najlepszym wydaniu

ALU-EDUKATOR ONLINE 2022 to kolejna już edycja cyklu szkoleń organizowanych przez Aluprof. Ich głównym celem jest zapoznanie partnerów firmy z wprowadzanymi przez nią innowacjami oraz poszerzenie wiedzy na temat dotychczasowej oferty i zakresu jej zastosowania. Spotkania zostały podzielone na bloki tematyczne poświęcone wybranym systemom producenta. - Alu-Edukator to kolejny, niezwykle istotny element działań Aluprof SA dedykowanych naszym partnerom. Cykl na stałe wpisał się do branżowego kalendarza, a każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z uwagi na pandemię, także w tym roku zdecydowaliśmy się wyłącznie na formę zdalną, czyli webinary - wyjaśnia Michał Marcinowski, manager produktu Aluprof.

Szkolenia ALU-EDUKATOR ONLINE 2022 są całkowicie darmowe. Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarze powinny wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej producenta - link do wydarzenia zostanie przesłany na podany adres mailowy. Spotkania zostały podzielone na pięć bloków tematycznych. Odbędą się one kolejno: 7 marca, 14 marca, 21 marca, 28 marca oraz 4 kwietnia, w godzinach 9:00-12:00.

Szczegółowy harmonogram szkoleń oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Aluprof: https://aluprof.eu/producenci/szkolenia#alu-webinary-budowlani

W trosce o rozwój branży i zrównoważony rozwój firmy

ALU-EDUKATOR to część rozbudowanego programu szkoleń, które Aluprof od lat prowadzi z myślą o architektach, producentach, partnerach i klientach. Ich celem jest zarówno edukacja branży, jak i chęć wytyczenia kluczowych kierunków jej rozwoju. Dodatkowo producent uczestniczy w spotkaniach i konferencjach na całym świecie, organizowanych przez inne firmy i stowarzyszenia. Działania te stanowią jeden z istotnych elementów strategii zrównoważonego, odpowiedzialnego rozwoju spółki.

***

Lider i innowator branży

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA - notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w 55 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza nowoczesne systemy aluminiowe i innowacyjne rozwiązania dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Zgodnie z hasłem „Let's build a better future" firma promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego. Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.eu.