PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-05-19
Naumal i Yawal zapraszają na wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów”
Trzydniowy event „Moreview dni otwarte” skierowany jest do projektantów i architektów z całej Polski.

YAWAL S.A.
ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby

tel. 34 352 88 00
fax 34 357 41 42
yawal@yawal.com
www.yawal.com

» więcej o firmie

Firma Naumal oraz Yawal SA serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów”. Ten niezwykły event organizowany przez firmę Naumal przy współpracy z Yawal S.A. odbędzie się w centralnej Polsce, w jednej z najnowszych inwestycji zrealizowanych przez firmę Naumal.

Trzydniowy event „Moreview dni otwarte” skierowany jest do projektantów i architektów z całej Polski. Podczas spotkania będą prezentowane produkty okienne i drzwiowe oparte na systemach Yawal S.A. Wydarzenie jest okazją do poznania możliwości wykorzystania systemów stolarki aluminiowej w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym.

Dni otwarte dla Architektów to unikalna okazja do odkrycia nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie stolarki aluminiowej, z akcentem na innowacyjne systemy okienne i drzwiowe Yawal S.A. Wydarzenie to jest odpowiedzią na rosnącą popularność dużych przeszkleń w budownictwie jednorodzinnymi rezydencyjnym.

System Moreview, od swojego debiutu trzy lata temu, zdobył uznanie architektów, producentów i inwestorów na całym świecie, zaś jego zastosowanie w ponad kilkuset realizacjach w Polsce i za granicą jest dowodem na jego wszechstronność i jakość. "Dni otwarte Moreview" to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć z bliska jego praktycznych i innowacyjnych zastosowań. Komfort i piękno oferowane przez Moreview doceniają zarówno architekci, producenci, jak i inwestorzy.

Dodatkowo czeka wiele innych atrakcji, w tym pyszny grill i muzyka na żywo, które pozwolą na niezapomniane spędzenie czasu i miłe wspomnienia. Prezentowane rozwiązania z pewnością zainspirują do tworzenia jeszcze piękniejszych i funkcjonalnych projektów.

Podczas prezentacji będzie można zapoznać się z technologiami, które pozwalają na tworzenie niemalże nielimitowanych kombinacji różnych rodzajów okien, przeszkleń oraz drzwi. Na miejscu zespół ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przedstawi możliwości, jakie oferują obie firmy.

Partnerzy merytoryczni:
Ciechanowski, Masterstick, Machno, Adams, FirmaSzałacha.

Partnerzy wspierający:
GlassLift, PressGlas, IGPPowderCoatings, ABB, YAK, Kler, Modu, Minko, Mirola,

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/801877114865861?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D