PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-08-01
Ukryte okucia i kontaktrony nawet 15% taniej!
AWILUX postanowił obniżyć ceny na ukryte zawiasy oraz wszelkiego rodzaju kontaktrony. Obniżka cen będzie trwać od 1 sierpnia do 30 września.

AWILUX Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Budowlanych 9
64-100 Leszno

tel. 65 525 42 90
fax 65 525 42 91
info@awilux.com
www.awilux.pl

» więcej o firmie

Na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać, dlatego warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu okna i zamontować w nich kontaktrony. Jednak, aby taki wydatek nie obciążył domowych finansów, warto sięgnąć po zarówno dobre, jak i atrakcyjne cenowo rozwiązania. Z tego względu dostawca stolarki okienno-drzwiowej w klasie premium - firma AWILUX - obniżył ceny ukrytych zawiasów TopSelect oraz różnego rodzaju kontaktronów średnio o 15%.

AWILUX postanowił obniżyć ceny na ukryte zawiasy oraz wszelkiego rodzaju kontaktrony - zarówno te służące do ochrony domu przed włamaniem oraz sterowaniu klimatyzacją, jak również używane przy inteligentnym zarządzaniu domem, mieszkaniem czy innym budynkiem, stosowane w oknach PVC. Obniżka cen będzie trwać od 1 sierpnia do 30 września.


Okucia z ukrytymi zawiasami w promocji!

Okucie TopSelect jest ukryte w luzie wrębowym. Dzięki takiej konstrukcji, zawiasy są niewidoczne przy zamkniętym oknie. To bardzo mocno wpływa na estetykę okna. W przypadku standardowych zawiasów, widoczne są osłony, dostępne w niewielkiej liczbie wzorów.

Oprócz walorów estetycznych, okucie ma też lepsze parametry izolacyjności cieplnej. Zawiasy są w całości schowane w suchej komorze pomiędzy skrzydłem a ramą okna. Dzięki temu nie powstaje mostek termiczny. Na całym obwodzie skrzydła zachowana jest ciągłość uszczelki.

Kontaktrony tańsze o 15%

Kontaktrony to niewielkie czujniki, które montuje się między ramą a skrzydłem. Z zewnątrz są całkowicie niewidoczne. Choć stanowią jedną z ważniejszych części sytemu alarmowego lub systemu kontroli dostępu, ich budowa jest bardzo prosta. Składają się z dwóch elementów - magnesu oraz czujnika kontaktronowego. Podczas otwarcia okna z kontaktronem, system wykrywa brak zamkniętego obwodu elektromagnetycznego i uruchamia alarm. To bardzo dobry sposób na zapobieganie włamaniom do mieszkania. Kontaktrony w oknach informują nas o incydencie, jeszcze zanim włamywacz dostanie do wnętrza domu lub mieszkania, co daje dużą przewagę czasową nad niepożądanym gościem. Kontaktrony można też stosować w przypadku wyposażenia obiektu w klimatyzację. Wówczas otwarcie okna spowoduje wyłączenie systemu klimatyzacyjnego.

Natomiast w systemach domów inteligentnych, kontaktrony mogą pełnić rolę czujników i być wykorzystywane do optymalizacji ogrzewania. Wówczas otwarcie okna wysyła sygnał o zmianie zapotrzebowania na energię, a specjalne oprogramowanie uruchomi lub wyłączy piec.

Kontaktrony to wyjątkowo efektywne rozwiązanie, które zapewni nam komfort i ułatwi życie na wielu płaszczyznach.