PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2023-11-17
Rusza Zimowa Promocja OknoPlus
Producent przygotował dla swoich klientów atrakcyjne rabaty sięgające nawet 46%. Zimowa Promocja potrwa do 29 grudnia 2023 roku.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie

Jak zamykać sezon, to tak, by zapamiętano go naprawdę na długo. Po premierze LUXE - autorskiego okna ALU, opartego w całości o opatentowany profil stworzony przez doświadczonych specjalistów marki, OknoPlus startuje z największą promocją roku! Producent przygotował dla swoich klientów atrakcyjne rabaty sięgające nawet 46%. To doskonała okazja, aby zainwestować w innowacyjne rozwiązania i cieszyć się spokojem przez długie lata.

OknoPlus kontynuuje misję propagowania energooszczędności, zrównoważonego, zielonego budownictwa oraz maksymalnego wykorzystania potencjału komfortu, który kryje się w wymarzonych, czterech ścianach. W ramach Zimowej Promocji klienci mogą skorzystać z wyjątkowych ofert na drzwi oraz okna najwyższej klasy, które nie tylko wpłyną na estetykę, funkcjonalność oraz efektywność energetyczną budynku, ale przyczynią się do znacznych oszczędności w domowym budżecie. Tym razem producent idzie jednak o krok dalej, przygotowując rabaty sięgające nawet 46%, co stanowi doskonałą okazję, aby zainwestować w innowacyjne produkty, których na rynku nie oferuje  jeszcze nikt.


Era Luxusu na wyciągnięcie ręki

- Zimowa Promocja obejmuje nie tylko nasze flagowe drzwi, okna oraz systemy przesuwne, ale absolutne nowości, które zupełnie redefiniują możliwości współczesnej stolarki aluminiowej - mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus.  Wśród nich znajdziemy:

  • Reveal Unique - to pierwszy produkt w ofercie producenta wykorzystujący autorską technologię DSB®. Teraz okna aluminiowe mogą zachwycać nie tylko niebywale niskim UW - 0,7 W/m2K, wodoszczelnością w klasie premium+, odpornością na wiatr oraz złożeniem skrzydła i ramy wynoszącym zaledwie 97 mm, ale także monumentalnymi rozmiarami.

  • Reveal Loft - to, co czyni Loft oknem wyjątkowym to nie tylko unikatowy, zewnętrzny krój skrzydła, ale również niezwykle niskie złożenie skrzydła i ramy - zaledwie 97 mm! Dzięki temu zyskujemy aż 9% więcej szyby, a co za tym idzie o wiele więcej naturalnego światła.

  • LUXE - okno o niezrównanej funkcjonalności i estetyce. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na ukrycie skrzydła, okuć i odwodnień, dzięki czemu zewnętrzna część okna wygląda jak stałe szklenie w ramie. Całości dopełniają bardzo wąskie profile, których szerokość wynosi zaledwie 57 mm, zaś od strony fasady widoczna szerokość profilu to 15 mm. Wprowadzenie autorskiej technologii DSB® (Double Static Base) sprawia, że okna te otwierają wnętrza na świat, co doskonale współgra z aktualnymi trendami architektonicznymi.

To również doskonała okazja, by zamówić okna Morlite oraz systemy przesuwne Morlite Vision Design w wykończeniu Turner Oak Malt, czyli jednym z najmodniejszych kolorów stolarki w nadchodzących sezonach. Nie tylko pięknie odwzorowuje usłojenie drewna w aspekcie wizualnym, ale również w samym dotyku!

Moc dodatkowych korzyści

Niezwykle wysoki rabat to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na klientów marki OknoPlus. Jeśli częścią zamówienia będą luksusowe, nowatorskie okna LUXE, inwestorzy otrzymają bon do prestiżowej pracowni jubilerskiej Ani Kruk, a także zyskują ubezpieczenie szyb na sumę 5000 zł na wypadek stłuczenia, pęknięcia, rozbicia. Do wszystkich umów zawartych w Promocji Zimowej dodawany jest voucher na zakup drzwi o wartości 500 zł.

Produkty OknoPlus to nie tylko estetyka i trwałość, ale przede wszystkim zaawansowane technologie, które wspierają ideę energooszczędności. Okna i drzwi marki charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, dzięki czemu minimalizują straty ciepła w naszych domach, a to z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii na ogrzewanie, co jest nie tylko korzystne dla naszych portfeli, ale także dla środowiska.

Zimowa Promocja potrwa do 29 grudnia 2023 roku.