PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-04-15
Najwyższa trwałość - TITAN AF-X
Nowe wykończenie ze stali nierdzewnej dla najbardziej wymagających. Wzorcowa „długowieczność” TITAN AF-X to wyznacznik zupełnie nowych standardów.

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.com
www.siegenia.com/pl

» więcej o firmie

Okucie wykonane w całości ze stali nierdzewnej, dowodzi jak duże mogą być korzyści ze stosowania tego, wysokiej jakości materiału, do produkcji okien. Zalety te to oprócz atrakcyjnej wizualnie powierzchni, odporności na korozję także trwałość, a co za tym idzie długie bezawaryjne funkcjonowanie.

Korzystny wybór pod każdym względem

Technologia w jakiej wykonany jest TITAN AF-X gwarantuje uzyskanie najwyższego poziomu trwałości i pozwala mu z dumą nosić logo „eco inside". Ze względu na naturalne zabezpieczenie antykorozyjne nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zabiegów chemicznych lub galwanicznych w procesie produkcji, co ma pozytywny skutek jeśli chodzi o ochronę środowiska. Innym ekopozytywnym aspektem jest trwałość okuć wykonanych w tej technologii.

To innowacyjne okucie otwiera nowe możliwości w zakresie projektowania szczególnie w przypadku budynków o podwyższonym standardzie. Wysokiej jakości klamki okienne i drzwiowe oraz zawiasy i pozostałe elementy będą stanowić atrakcyjne wizualnie uzupełnienie dla fasad wykonanych ze stali nierdzewnej. TITAN AF-X to również idealne rozwiązanie w ekstremalnych warunkach klimatycznych, np. w miejscowościach nadmorskich.

Bezproblemowa implementacja do ustalonych procedur produkcyjnych

Ze względu na swoją opłacalność i inteligentne rozwiązania systemowe, TITAN AF-X stanowi również atrakcyjną alternatywę dla producentów okien. Jego budowa jest identyczna ze sprawdzoną konstrukcją TITANa AF i dlatego specjalne zmiany w procesie montażu nie są wymagane.

Zdjęcie główne:
Technologia w jakiej wykonany jest TITAN AF-X gwarantuje uzyskanie najwyższego poziomu trwałości i pozwala mu z dumą nosić Iogo „eco inside”.

źródło: SIEGENIA-AUBI