PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-04-14
Nowe rozwiązania w zakresie techniki obiektowej
Grupę napędów axxent-motion godnie reprezentuje nowa linia produktów axxent DRIVE DK.

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
ul. Ossowskiego 64
46-203 Kluczbork

tel. 77 447 77 00
fax 77 447 77 20
info-pl@siegenia.com
www.siegenia.com/pl

» więcej o firmie

Wraz z udoskonaleniem grupy napędów axxent-motion oraz nową odsłoną automatycznego napędu do systemów podnośno-przesuwnych MHS400, technika obiektowa SIEGENIA-AUBI oferuje jeszcze więcej możliwości swobodnego kontrolowania pracy okien i drzwi.

Dyskretna elegancja

Grupę napędów axxent-motion godnie reprezentuje nowa linia produktów axxent DRIVE DK. Mogliśmy je oglądać w „construction site" - tej części stoiska, która koncentrowała się wokół innowacyjnych pomysłów i przewidywań jak może wyglądać w przyszłości konstrukcja budynków i nasza codzienność. Zautomatyzowane okucia rozwierno-uchylne całkowicie integrują się z oknem i nie przytłaczając go decydują o wyjątkowo eleganckim wyglądzie. To naprawdę ciekawe rozwiązanie, idealnie nada się do okien wykonanych z aluminium, ale także do drewnianych czy plastikowych.


Automatyczny napęd do systemów podnośno-przesuwnych MHS400 może być
od teraz obsługiwany i programowany jeszcze prościej przy pomocy
niezależnego przycisku umieszczonego na klamce.

Cicho jak makiem zasiał

Nowa generacja sprawdzonego już MHS ujrzała światło dzienne tuż przed targami „fensterbau". Ten automatyczny napęd do systemów podnośno-przesuwnych może być od teraz obsługiwany i programowany jeszcze prościej przy pomocy niezależnego przycisku umieszczonego na klamce. Dzięki udoskonalonej technologii wytłumiania dźwięku podczas pracy MHS400 jest cicho jak makiem zasiał. Wzmocniony system napędowy spełnia aktualne wymogi normy CE zgodnie z EN 14351-1, EN 60335-2 i nowej dyrektywy maszynowej. System jest opcjonalnie dostępny wraz z zestawem bramki świetlnej spełniając w ten sposób wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

źródło: SIEGENIA-AUBI