PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-07-15
„Optymalne okna” THERMO firmy OknoPlus
Okna z OknoPlus z wypełnieniem THERMO to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie cieplnym.

OknoPlus Sp. z o.o.
Libertów, ul. Zgodna 55
30-444 Kraków

tel. 12 277 57 00
fax 12 277 58 00
biuro@oknoplus.com.pl
www.oknoplus.com.pl

» więcej o firmie

Energooszczędne okna THERMO firmy OknoPlus wyróżnia specjalnie wyizolowane pianką poliuretanową stalowe zbrojenie, które znacząco obniża współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu okna THERMO są aż o 45% cieplejsze niż standardowa stolarka, przy zachowaniu tylko dziesięcioprocentowych dopłat. Potwierdzeniem ich najwyższej jakości i najatrakcyjniejszej ceny są dwa wyróżnienia w programie „VIP-najlepsze okna i drzwi".

Program „VIP-najlepsze okna i drzwi" ma za zadanie dostarczyć konsumentom informacji o nowościach pojawiających się na rynku stolarki otworowej, a także promować najbardziej obiecujące marki. W tym roku podwójnym laureatem konkursu zostało okno THERMO z pakietem trzyszybowym. Otrzymało ono wyróżnienie w kategorii „Okna PCV Energia Premium". Co ważniejsze, przyznano mu także tytuł „Okna optymalnego", czyli posiadającego najlepsze parametry techniczne przy zachowaniu najkorzystniejszej ceny.

VIP- owskie okno w zasięgu ręki...

Okna z OknoPlus z wypełnieniem THERMO to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie cieplnym. Dzięki unikatowym wypełnieniom, zarówno wewnątrz profilu, jak i wokół szyby eliminowane są niepożądane mostki termiczne, przez które zazwyczaj ucieka najwięcej ciepła. Dotychczasowe rozwiązania dostępne na rynku zapewniały współczynnik izolacyjności dla okna referencyjnego na poziomie Uw=1,3-1,6W/m2K. Dla nagrodzonego okna THERMO firmy OknoPlus współczynnik ten wynosi Uw=0,7W/m2K. W praktyce oznacza to, iż izolacyjność termiczna wzrasta aż o 45%. Dodatkowo, należy zaznaczyć, że zmianie uległ również efekt skraplania się pary wodnej, jak również izolacyjność akustyczna.

...i kieszeni

Wybierając okna do domu kierujemy się nie tylko parametrami technicznymi, ale również ceną. Jeżeli dysponujemy ograniczonym budżetem, to właśnie koszt decyduje o podjęciu ostatecznej decyzji o kupnie stolarki otworowej.  OknoPlus wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów przy tworzeniu okien THERMO i zadbał nie tylko o jego właściwości techniczne, ale także o atrakcyjną cenę. Nie bez powodu produkt ten zostal uhonorowany główną nagrodą VIP w kategorii „Okno optymalne". Oferowane okna THERMO firmy OknoPlus są tańsze aż o 15-20% w porównaniu do innych rozwiązań przeznaczonych dla domów pasywnych, a dopłata do okien o standardowych parametrach wynosi tylko ok. 10%. Warto tutaj wspomnieć, że nawet ta minimalna dopłata zwróci się w krótkim czasie, dzięki zmniejszonym wydatkom na ogrzewanie.

Zakup nowej stolarki otworowej to inwestycja na długie lata, dlatego przy jej wyborze zwróćmy uwagę na rozwiązania nagrodzone za wyjątkowe parametry techniczne, a także za atrakcyjną cenę. Dlatego wybierając „optymalne" okna THERMO firmy OknoPlus będziemy pewni, że to rozwiązanie zapewnia komfort cieplny na VIPowskim poziomie.

Przykładowa wycena:

Okno referencyjne: 1230x1480 jednoskrzydłowe, współczynnik U całego okna = 0,7 W/m2K,
PROFIL: ArtPlus THERMO, klasy A,
Pakiet 3-szybowy o szerokości 44mm i współczynniku przenikalności cieplnej  szyby U=0,5 W/m2K.
Komory międzyszybowe wypełnione gazem argonem.
Ciepła ramka Swis Spacer
Okucie Winkhaus ActivPilot, minimum 3 zaczepy antywyważeniowe, stopniowanie uchyłu w skrzydle RU.
Kolor biały

Cena netto: 735zł + VatFirma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

źródło: OknoPlus