PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2008-05-05
Nowy Dyrektor Zarządzający w Soudal
Od kwietnia 2008 stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Soudal Sp. z o.o. pełni Andrzej Kaczor.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie
Nowa funkcja wiąże się przyjęciem odpowiedzialności za rozwój firmy we wszystkich obszarach jej działalności w Polsce.

Andrzej Kaczor poprzednio był szefem sprzedaży w Franke Polska Sp. z o.o. Z tą firmą związał się w 1995 roku, zaczynając pracę  jako przedstawiciel handlowy. Dzięki dużemu zaangażowaniu i poświęceniu w pracy powierzano mu nowe wyzwania, które często wiązały się z tworzeniem od podstaw nowych działów lub z przeprowadzeniem gruntownej reorganizacji. Odpowiadał za tak ważne obszary jak zakupy i logistykę oraz sprzedaż. To pozwoliło mu na zdobycie doświadczenia które teraz chce wykorzystywać w swej codziennej pracy. Urodził się w 1972 roku w Lublinie i tam też ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. W czasie kilkunastoletniej pracy zawodowej odbył wiele szkoleń z zakresu sprzedaży i zarządzania. Żonaty, jest ojcem 11-miesiecznego Leona. Interesuje się fotografią, jest także pasjonatem muzyki jazzowej.

- Firma Soudal jest doskonale postrzegana i kojarzona przez fachowców z naszej branży. Chcę, aby tak było nadal. W mojej codziennej pracy chcę korzystać z wiedzy technicznej i organizacyjnej zarówno naszej spółki- matki z Belgii, jak i mojego doświadczenia zawodowego wynikającego z ponad 12-letniej pracy w szwajcarskim koncernie, tak aby najlepsze wzorce stały się naszą codziennością.  Podstawowym celem krótkookresowym, jaki sobie stawiam, jest poznanie moich nowych partnerów handlowych i zlokalizowanie ich potrzeb. Celem długookresowym będzie przekazywanie naszym klientom korzyści wynikających ze sprzedaży naszych produktów spełniających ich wymagania – mówi Andrzej Kaczor.

Nowy Dyrektor Zarządzający przejmie kierowanie Soudal Sp. z o.o. od Piotra Drzewowskiego, który nadal będzie pełnił funkcję Prezesa Zarządu.Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. W laboratoriach firmy powstała między innymi nowatorska formuła pian poliuretanowych do niskich temperatur oraz pian niskorozprężnych o najwyższych współczynnikach izolacyjności. Ich doskonałe parametry techniczne zostały potwierdzone w badaniach przeprowadzonych przez niezależny niemiecki Instytut Techniki Okiennej IFT Rosenheim. Koncern działa od ponad 40 lat, jest obecny w 100 krajach na6 kontynentach. Pozycję lidera na rynku pianek montażowych i mas uszczelniających w wielu krajach, w tym w także Polsce, potwierdzają przyznawane firmie nagrody. Budowlaną Markę Roku w kategorii „piany i silikony” Soudal otrzymał trzykrotnie – w 2005, 2007 i 2008 roku. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie.

informacja na podstawie materiałów: Soudal