PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-03-16
Innowacyjne ekspertyzy - pomiar grubości wzmocnień stalowych.
Nowością w zakresie badań prowadzonych przez rzeczoznawcę jest pomiar grubości wzmocnień stalowych oraz kształtowników PVC.

MOBILNE LTB s.c.
ul. Wrocławska 142B
58-306 Wałbrzych

tel. 74 840 14 63
fax 74 661 41 40
biuro@badaniaokien.pl
www.badaniaokien.pl

» więcej o firmie

Mobilne Laboratorium specjalizujące się w badaniach wyrobu, od początku działalności świadczy usługi na rzecz producentów i inwestorów z zakresie ekspertyz technicznych. Dysponuje unikalną aparaturą, oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, prowadzącymi badania na najwyższym poziomie.

Zlecenie laboratorium wykonania ekspertyzy, szkoleń, to korzystna oferta dla tych firm, które nie posiadają własnego działu badawczo lub nie dysponuje odpowiednią aparaturą i wiedzą ekspercką. To również dobra propozycja dla innych podmiotów (np. organów administracji publicznej), potrzebujących ekspertyz.


Nowością w zakresie badań prowadzonych przez rzeczoznawcę jest pomiar grubości wzmocnień stalowych oraz kształtowników PVC, przeprowadzany za pomocą precyzyjnego urządzenia z dokładnością pomiarów do 0,001.

Pomiar ten jest niezwykle istotny ze względu na powszechność występowania błędów przy stosowaniu stalowych wzmocnień okiennych oraz profili PVC, ze względu na grubość ścianek w odniesieniu do odpowiedniej klasy.

źródło: Mobilne LTB