PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-11-20
Okna pełne wdzięku z Roto
Ukryte zawiasy nie zakłócają wyglądu okna i sprawiają, że prezentuje się ono jak efektowna rama krajobrazu na ścianie.

ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

tel. 22 567 09 00
fax 22 567 09 59
info.pl@roto-frank.com
www.roto.pl

» więcej o firmie

Nikt z oglądających 12-stronicowy kalendarz ścienny Roto na rok 2013 nie ma najmniejszych wątpliwości: motywem przewodnim jest tym razem piękno. Piękno w kontekście okien. Twórcy kalendarza nie mieli łatwiejszego zadania niż producenci okien - w obydwu przypadkach funkcjonalność musi iść w parze z estetyką. Jest ona jednym z ważniejszych kryteriów zakupu okien. Czy i czym urzeka praktyczny „planer" od Roto na przyszły rok, klienci firmy będą mogli ocenić już niebawem.

„Okno jest produktem przezroczystym" - bardzo trudno je przedstawić na zdjęciu. Zawsze widać albo elementy wnętrza przed nim, albo krajobraz za oknem. W tegorocznym kalendarzu poświęconym urodzie okien ten dualizm postanowiliśmy wykorzystać jako pomysł kreatywny", powiedział Paweł Szkodziak kierujący działem komunikacji marketingowej dostawcy komponentów dla przemysłu okiennego w regionie Europy Północno-Wschodniej. Gdy patrzymy przez okno z pokoju, w którym jest zapalone światło, widzimy nie tylko otoczenie domu, ale także własne odbicie na szybie. Te nakładające się obrazy świata zewnętrznego i wewnętrznego, na granicy których jest okno stało się źródłem 12 efektownych obrazów - korespondujących "klimatycznie" z miesiącem, który ilustrują.


Czy kupujący nie pogubią się w bogactwie możliwości okiennej dekoracji? – Z pewnością nie. Praktyczną pomoc wyświadczy im internetowy konfigurator klamek pod adresem www.rotoswing.pl, który w kilku prostych krokach znajdzie numer katalogowy pożądanej RotoSwing.

Użytkownicy okien stawiający na design są ostatnimi czasy wręcz rozpieszczani przez tego producenta okuć spod Stuttgartu: ukryte zawiasy nie zakłócają wyglądu okna i sprawiają, że prezentuje się ono jak efektowna rama krajobrazu na ścianie. Jedynym widocznym na oknie elementem jest klamka, która (podobnie jak kalendarz) łączy funkcjonalność z estetyką. Artystycznie przedstawiona w kalendarzu w bogatej palecie odmian kolorystycznych najnowsza klamka RotoSwing z kolekcji Roto zachęca do urozmaicenia wystroju wnętrza w zależności od aury i nastroju. Moda na RotoSwing? - Dlaczego nie - wystarczy przecież odkręcić tylko dwa wkręty mocujące starą klamkę, żeby nadać oknu wyjątkowego fasonu przez przykręcenie zgrabnej RotoSwing w pasującym do wystroju wnętrza odcieniu - także w wersji z kluczem lub przyciskiem blokującym.

Zdjęcie główne:
Efektowny element dekoracyjny na oknie: nowoczesna klamka RotoSwing w 12 odsłonach kolorystycznych w kalendarzu Roto na rok 2013. Czyżby zapowiedź nowej mody okiennej? – Dobierz klamkę do wystroju i nastroju!

źródło: Roto