PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2012-11-30
Produkty Soudal podbijają chiński rynek
Fenestration China 2012 - jedne z najbardziej profesjonalnych targów w Chinach to kolejna impreza branżowa, na której nie zabrakło stoiska Soudal.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Firma, obecna od kilku lat na jednym z najszybciej rozwijających się i najważniejszych rynków budowlanych świata, zaprezentowała w ich trakcie swe produkty potencjalnym inwestorom oraz wykonawcom.

Jedna z najbardziej profesjonalnych i wpływowych wystaw poświęconych oknom i drzwiom w Państwie Środka - Fenestration China 2012 gościła wystawców z całego świata - w tym firmę Soudal, która zaprezentowała całą gamę swych produktów oraz nowości. Wysoka jakość oraz innowacyjne dla rynku rozwiązania, produktów Soudal po raz kolejny wywołały wielkie zainteresowanie chińskich wykonawców oraz inwestorów. 

Ogromne nakłady finansowe przeznaczane na rozwój budownictwa oraz rosnący rynek inwestycji - to główne powody zwiększającego się popytu chińskich inwestorów na sprawdzone, szybkie i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Rynek o tak wielkim potencjale już od kilku lat stanowi także jeden ze strategicznych obszarów działania firmy Soudal. Kluczową pozycję wśród dostawców produktów chemii budowlanej w Chinach zapewniło firmie przejęcie w 2011 roku marki uszczelniaczy silikonowych LNX od Bluestar Sillicone.
Soudal jest czołowym światowym producentem pianek montażowych, mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern działający od ponad 40 lat, obecny w 100 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Polska spółka powstała w 1996 roku i jest jedną z najszybciej rozwijających się w całej grupie. W 2009 roku otwarto pierwszą w Polsce fabrykę Soudal w Pionkach pod Radomiem. W pełni zautomatyzowany zakład odpowiada najbardziej wymagającym standardom europejskim. Od stycznia 2010 roku Soudal Sp. z o.o jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2008

źródło: Soudal