PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2015-06-19
Związek Polskie Okna i Drzwi po raz kolejny rekomenduje firmę Soudal
Soudal, wiodący w świecie producent pian poliuretanowych, został po raz kolejny wyróżniony przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Soudal, wiodący w świecie producent pian poliuretanowych i czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej został po raz kolejny wyróżniony przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Certyfikaty otrzymane podczas uroczystej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej potwierdzają silną pozycję lidera branżowego.

Rekomendacje branżowej organizacji zrzeszającej polskich producentów, dystrybutorów i dostawców stolarki budowlanej przyznawane wyłącznie wiarygodnym przedsiębiorstwom stanowią jasny komunikat, że prowadzona przez nie działalność wyznacza standardy najwyższej jakości. Certyfikat Związku Polskie Okna i Drzwi przyznany po raz kolejny firmie Soudal podczas uroczystej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej stanowi potwierdzenie jakości oferowanych rozwiązań i dowód uznania w środowisku profesjonalistów na polskim, europejskim, a także ogólnoświatowym rynku materiałów budowlanych.

Gala VI Kongresu Stolarki Polskiej stanowiła również wyjątkową okazję do wręczenia specjalnych certyfikatów dla przedsiębiorstw zaangażowanych w kampanię „DOBRY MONTAŻ". W uznaniu aktywnej partycypacji i wsparcia promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej, Soudal otrzymał certyfikat „Partnera DOBREGO MONTAŻU za 2015 rok". Dostrzegając na rynku wielką potrzebę działań edukacyjnych w zakresie „ciepłego montażu", Soudal od lat przeprowadza profesjonalne szkolenia kierowane do montażystów i inwestorów. - Chcemy dotrzeć z informacją do inwestorów, tak aby mogli oni wybrać najbardziej optymalne rozwiązania dla swoich inwestycji. Prawidłowy montaż jest bowiem szczególnie ważny dla utrzymania wysokich parametrów okien oraz drzwi.

Źle zamontowana stolarka generuje od 15% do 45% strat energii cieplnej, dlatego zastosowanie profesjonalnej metody montażu będzie tu nieocenione. - mówi Andrzej Chromiak, menadżer produktu w firmie Soudal.

Kongres Stolarki Polskiej to największe wydarzenie w polskiej branży stolarki budowlanej. VI edycja Kongresu przyciągnęła rekordową liczbę uczestników przekraczającą 350 osób.

Więcej informacji:

www.soudal.pl

www.cieplymontaz.pl

www.facebook.com/PolubiszRemont

www.polubiszremont.pl


źródło: Soudal