PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2015-12-16
Soudal po raz kolejny z nagrodami!
W tym roku prestiżowe statuetki Top Buildera otrzymały: piana pistoletowa SOUDAFOAM z zaworem DURAVALVE oraz kleje poliuretanowe SOUDATHERM ROOF 250 i ...

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

Soudal jest światowym liderem w zakresie chemii budowlanej i stale inwestuje w rozwój nowych technologii. Produkty marki od wielu lat zdobywają nagrody oraz wyróżnienia branżowe w Polsce i za granicą. W tym roku prestiżowe statuetki Top Buildera otrzymały: piana pistoletowa SOUDAFOAM z zaworem DURAVALVE oraz kleje poliuretanowe SOUDATHERM ROOF 250 i SOUDATHERM ROOF 330.


Marka Soudal co roku wprowadza na polski rynek nowatorskie produkty, które bardzo szybko zyskują uznanie wykonawców oraz inwestorów. Innowacyjne propozycje systemowe Soudal coraz częściej umieszczają w swoich projektach młodzi architekci. Bardzo istotna jest również ocena produktów marki przez samą branżę budowlaną, a więc Soudal zgłasza swoje rozwiązania oraz nowości do udziału w konkursach. Jednym z nich jest Top Builder, który nagradza wzorcowe rozwiązania, technologie oraz produkty budowlane prestiżowymi statuetkami. W tym roku Jury pod przewodnictwem prof. dr hab. Leonarda Runkiewicza z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej doceniło 43 firmy. Zanim jednak wybrano laureatów, zgłoszone produkty zostały zweryfikowane pod względem wysokich kryteriów konkursowych. Produkty Soudal otrzymały statuetki Top Builder w dwóch kategoriach:

Pistoletowa piana poliuretanowa - SOUDAFOAM z zaworem DURAVALVE to produkt który z pewnością docenią profesjonalni wykonawcy i montażyści  stolarki okiennej. Zawór odporny jest na działanie zmiennych temperatur i chemikaliów, dzięki czemu nie ulega rozszczelnieniu lub zablokowaniu. Pianki montażowa z zaworem Duravalve może być składowana lub przewożona na miejsce montażu w pozycji poziomej. Zagwarantowana jest również  maksymalna wydajność pianki z puszki przez cały jej okres przydatności do użycia, a termin ten został wydłużony do 24 miesięcy (standardowe pianki posiadają termin od 12  do 18 miesięcy).


Soudafoam Classic Gun -10°C - wysokiej jakości piana montażowo-uszczelniająca umożliwiająca prace podczas minusowych temperatur. Opakowanie: puszka 750 ml, 12 szt. w kartonie

Soudafoam Maxi Express -25°C - wysokowydajna i szybko utwardzalna piana do aplikacji w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Opakowanie: puszka 870 ml, 12 szt. w kartonie

Kleje poliuretanowe w areozolu - SOUDATHERM ROOF 330 oraz SOUDATHERM ROOF 250 to rodzina wysoko wydajnych klejów poliuretanowych do mocowania materiałów izolacyjnych na powierzchniach takich jak beton, powłoki bitumiczne, stal, drewno czy membrany paroizolacyjne. Kleje można stosować zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i renowacji starych dachów. Produkty są certyfikowane, wydajne i bezpieczne w aplikacji. Dodatkowo za ich wyborem przemawia wyjątkowa ekonomiczność co oznacza niski koszt wykonania jednego m2 ocieplenia.


Soudatherm Roof 330 - jednoskładnikowy klej poliuretanowy w aerozolu
Opakowanie: butla 11,6 kg

Soudatherm Roof 250 - jednoskładnikowy klej poliuretanowy w aerozolu
Opakowanie: puszka aerozolowa 800 mlSoudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal