PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2016-03-01
SOUDAL na targach PSB 2016
Firma Soudal, która w tym roku obchodzi 50-lecie swojego powstania, weźmie udział w wydarzeniu jako zrzeszony w Grupie wiodący producent materiałów z zakresu chemii budowlanej.

SOUDAL Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki, ul. Gdańska 7
05-152 Czosnów

tel. 22 785 90 40
fax 22 785 90 40
soudal@soudal.pl
www.soudal.pl

» więcej o firmie

W dniach od 2 do 3 marca odbędą się w Kielcach targi budowlane, organizowane przez Grupę Polskie Składy Budowlane SA. Firma Soudal, która w tym roku obchodzi 50-lecie swojego powstania, weźmie udział w wydarzeniu jako zrzeszony w Grupie wiodący producent materiałów z zakresu chemii budowlanej.

Będzie to już czternasta odsłona targów, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Targi Grupy PSB mają charakter wewnętrzny, tj. przeznaczone są wyłącznie dla partnerów Grupy, która stanowi najprężniej działającą sieć hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów „dom i ogród" w Polsce. Wydarzenie jest  doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zawarcia intratnych kontraktów. W ubiegłym roku w targach uczestniczyło 325 wystawców i zawarto aż 11 500 kontraktów, których łączna wartość wyniosła ponad 266 mln zł.

Soudal zaprezentuje w ramach targów kilka ze swoich sztandarowych produktów, m.in. pianki montażowe z aplikatorem Genius Gun, wielofunkcyjne kleje Fix All oraz klej montażowy hybrydowy T-REX.  Uczestnicy targów będą mieli także okazję zapoznać się z innowacyjnym systemem montażu stolarki otworowej Soudal Window System oraz z niezawodnym Soudal Hydro System do izolacji przeciwwilgociowej.

Specjalne produkty na wyjątkowe okazje

Z okazji obchodzonego w tym roku przez firmę podwójnego jubileuszu (50-lecie powstania Soudal oraz 20-lecie obecności marki na rynku budowlanym w Polsce), na targach dostępna będzie urodzinowa edycja pianki Genius Gun, w puszcze o zwiększonej pojemności do 770 ml. Piankę z limitowanej serii będzie można kupić w sklepach budowlanych w całym kraju do końca 2016 roku.

Na stoisku Soudal nie zabraknie także pistoletowej pianki montażowej z innowacyjnym zaworem Duravalve, który zapewnia całkowitą szczelność opakowania (pianka objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancji). Co więcej, marka zaprezentuje kleje Fix All w nowych opakowaniach. Kleje Fix All odznaczają się wysoką elastycznością i odpornością na rozciąganie. Aby podkreślić te właściwości, nazwa „Fix All Classic" została zmieniona na „Fix All Flexi". Odwiedzający targi będą mieli również okazję porozmawiać z ekspertami Soudal na temat zastosowania super mocnych klejów montażowych T-REX, wzmocnionych włóknami syntetycznymi.
Soudal
jest światowym liderem wśród producentów pianek poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej. Koncern jest obecny w 130 krajach na 6 kontynentach. Od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. 

źródło: Soudal