PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE EKSPERT OKIENNY
2018-06-26
Nagrody dla Grupy Petecki
22 czerwca odbyła się w Warszawie Wielka Gala „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2018”. Podczas tego wydarzenia Grupa PETECKI została dwukrotnie nagrodzona.

firma PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

tel. 42 689 99 99
fax 42 689 72 56
petecki@petecki.eu
www.petecki.eu

» więcej o firmie

22 czerwca odbyła się w Warszawie Wielka Gala „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2018". Podczas tego wydarzenia Grupa PETECKI została dwukrotnie nagrodzona. W kategorii Firma 15-lecia Polskiej Przedsiębiorczości, Grupa Petecki otrzymała Nagrodę Specjalną w Plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI oraz w kategorii POLSKIE PERŁY 2018 - Perłę Rynku.


W hotelu Sangate Hotel Airport w Warszawie przedstawione zostały sylwetki Laureatów:

  • jubileuszowej XV edycji Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości",
  • jubileuszowej X edycji Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu",
  • XI edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa",
  • XI edycji konkursu „Perły Medycyny",
  • I edycji konkursu „Polskie Perły".

Organizatorem wyżej wymienionych inicjatyw jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości. Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl pogratulował uczestnikom eventu osiąganych w codziennej pracy sukcesów oraz podkreślił jak ważną rolę w rozwoju społecznym i gospodarczym odgrywa współdziałanie środowisk: przedsiębiorców, samorządowców i środowiska naukowego.


Statuetki wręczono podmiotom, które poprzez swoje osiągnięcia w biznesie oraz wiarygodność w prowadzeniu działalności reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom.

źródło: Petecki